Mokymų programos:

 

1. Microblading / 6D (antakiai) – 800 eur.

2. Mikropigmentacija (antakiai, akys, lūpos) – 1200 eur.

3. Microblading + mikropigmentacija – 1500 eur.

4. Tatuiruočių ir ilgalaikio makiažo naikinimas – 500 eur.

 

 

NET 5 PRIEŽASTYS, KODĖL VERTA MOKYTIS BŪTENT PAS MUS:

  • Vienu metu mokomas tik vienas(-a) mokinys(-ė);
  • Daug dėmesio skiriama praktikai, kad pabaigus kursus būtų galima iš karto dirbti;
  • Mokinys(-ė) galės pasirinkti iš anksto suderintą patogų mokymo laiką;
  • Kursus veda patyrusi mokytoja  savo srities profesionalė Sigita Pluščiauskienė (teorinė ir praktinė dalys), atlikusi daugiau nei 6000 ilgalaikio makiažo procedūrų;
  • Mokymų programos yra patvirtintos Lietuvos Respublikos valstybiniame Kvalifikacijų tobulinimo programų ir renginių registre; mokymų pabaigoje bus įteiktas oficialus sertifikatas.

 
 

Microblading / 6D (antakiai)

Mokymų trukmė: 2 dienos.

Kursas rekomenduojamas niekada prieš tai nedirbusiems(-ioms) arba mažai dirbusiems(-ioms) ilgalaikio makiažo srityje. Mokymų kursas susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės. Pirmą dieną dėstoma teoriniai pagrindai, pristatomi darbo įrankiai bei pigmentai, apmokoma teisingai paruošti darbo vietą ir atliekami praktiniai pratimai ant dirbtinės odos ir gyvų modelių. Antrą dieną atliekama praktika darant korekcijas. Pabaigoje išduodamas mokymų pabaigimą liudijantis oficialus sertifikatas. 

 
 

Mikropigmentacija (antakiai, akys, lūpos)

Mokymų trukmė: 4 dienos.

Kursas rekomenduojamas niekada prieš tai nedirbusiems(-ioms) ilgalaikio makiažo srityje. Mokymų kursas susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės. Pirmą dieną dėstoma teoriniai pagrindai, pristatomi darbo įrankiai bei pigmentai, apmokoma teisingai paruošti darbo vietą ir atliekami praktiniai pratimai ant dirbtinės odos. Antrą dieną ir trečią dienomis atliekama praktika dirbant su modeliais. Ketvirta diena paskiriama korekcijoms. Pabaigoje išduodamas mokymų pabaigimą liudijantis sertifikatas.

 
 

Microblading + mikropigmentacija

Mokymų trukmė: 5 dienos.

Kursas rekomenduojamas niekada prieš tai nedirbusiems(-ioms) ilgalaikio makiažo srityje. Mokymų kursas susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės. Pirmą dieną dėstoma teoriniai pagrindai, pristatomi darbo įrankiai bei pigmentai, apmokoma teisingai paruošti darbo vietą ir atliekami praktiniai pratimai ant dirbtinės odos. Antrą, trečią ir ketvirtą dienomis atliekama praktika dirbant su modeliais. Penkta diena paskiriama korekcijoms. Pabaigoje išduodamas mokymų pabaigimą liudijantis sertifikatas.

 

 

Tatuiruočių ir ilgalaikio makiažo naikinimas

Mokymų trukmė: 1 diena.

Kursas rekomenduojamas niekada prieš tai nedirbusiems(-ioms) tatuiruočių ir ilgalaikio makiažo naikinimo srityse. Mokymų kursas susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės. Dėstoma teoriniai pagrindai, pristatomi darbo įrankiai bei apmokoma teisingai paruošti darbo vietą ir atliekami praktiniai pratimai dirbant su modeliais. Pabaigoje išduodamas mokymų pabaigimą liudijantis sertifikatas.

Kontaktinis telefonas+370 645 26 347
Atsiųskite mums žinutęinfo@kosmeto.lt
Mus rasiteBirutės g. 28, Kelmė