Naikinimo paslaugos Kaina (eurai)
Antakių naikinimas su lazeriu 50
Lūpų kontūro naikinimas su lazeriu 60
Lūpų pilnas naikinimas su lazeriu 90
Tatuiruočių ir ilgalaikio makiažo naikinimas Sutartinė


 

Registracija ilgalaikio makiažo ir tatuiruočių naikinimo paslaugoms (registracija galima nuo 17:15 val.; jeigu reikalingas laikas iki 17:15 val., tuomet registracija galima telefonu ar facebook žinute):

  1. Telefonu: +370 608 70 380
  2. Facebook žinute 
  3. Elektroniniu paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 


Kaip tai veikia? Lazeris suskaldo pigmentus į smulkias daleles, kurios palaipsniui šalinasi. Procesą iliustruoja žemiau esantis paveikslėlis


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiek reikia procedūrų pilnam panaikinimui? Reikia 3 - 10 procedūrų, dažniausiai apie 5. Tikslaus skaičiaus pasakyti negalime - tai priklauso nuo pigmentų, odos, darbo kokybės ir t. t.

Antakiams dažnu atveju užtenka vienos procedūros, kad stipriai nušviesinti spalvos intencyvumą, ir galima ant viršaus daryti naują ilgalaikį makiažą. Išimtis jeigu netinka forma - tuomet reikia pilno naikinimo, ir kaip ir tatuiruotei, gali reikėti eilės procedūrų. 

Lazeris vienu metu šalina vieną spalvą - arba raudoną, rudą, geltoną ir panašias spalvas, - arba juodą, pilką, mėlyną ir panašias spalvas. Dažnai tenka šalinti raudoną spalvą, ir po procedūros neretu atveju antakiai pasilieka pilkos spalvos. Spalva gali arba stipriai sumažėti, arba visai pasinaikinti.

 

Kokiu dažnumu galima atlikti procedūras? Griežtai reikia laukti bent mėnesį, nes darant sekančią procedūrą, jeigu oda dar pilnai nesugijusi, gali ne tik labai skaudėti, bet ir yra didelė randų susidarymo tikimybė. Mes rekomenduojame mažiausiai 1,5 - 2 mėnesius, o po kiekvienos procedūros dar bent po savaitę pridėti. Kuo rečiau daromas naikinimas (pvz., kas metai), tuo mažiau reikia procedūrų ir efektyviau pašalinama.

 

Kada geriausiai atlikti procedūrą? Kai mažai saulės spindulių (rudenį, žiemą, pavasarį), o jeigu saulė intencyvi, odą reikia tepti maksimaliai apsaugančiu kremu, nes gali susidaryti pigmentinės dėmės.

 

Ar procedūra skausminga? Taip, skausminga, bet procedūra trunka labai trumpai, pvz. antakių naikinimas užtrunka apie 3 minutes, tatuiruotė cigarečių pakelio dydžio - 5 minutes.

 

Kada geriausiai šalinasi tatuiruotė ar ilgalaikis makiažas? Yra keletas svarbių faktorių: geriausiai šalinasi tamsios spalvos (juoda, pilka, tamsiai mėlyna); kuo arčiau širdies, tuo geriau - vietose, kur geriausia kraujotaka; kai geriama daug skysčių; kuo šviesesnė oda; kai nedidelis tatuiruotės plotas; kai odoje nėra randų.

 

Kada sunkiausiai šalinasi? Sunkiausiai pašalinamos spalvos yra balta, kuri dažnai virsta į žalią - o žalia sunkiausiai naikinama; kai tatuiruotė toli nuo širdies, ir prastesnės kraujotakos vietose - kojų galuose sunkiausiai; kai piktnaudžiaujama žalingais įpročiais (rūkymas, alkoholis); kai tamsi oda; kai didelis tatuiruotės plotas - gali likti šešėlis; kai oda su randais.

 

Ar lazeris palieka randus? Lazeris - tai galingas įrankis, kuris atsidūręs netinkamo meistro rankose gali padaryti įvairių odos pažeidimų. Mes tobulinomės įvairiuose kvalifikacijos kėlimo mokymuose, dirbame atsargiai ir profesionaliai, griežtai vadovaudamiesi taisyklėmis ir patirtimi - rimtesnių odos pažeidimų praktikoje nepasitaikė. Dažniausiai po procedūros oda patinsta, ir patinimas gali laikytis apie parą laiko. Kartais labai jautri oda gali pakraujuoti ar susidaryti pūslelės (1 - 3% atvejų), jeigu antakiai - plaukeliai gali pasvilti ir nušviesėti - bet greitu laiku viskas atsistato, netgi atauga vešlesni nei buvo.

 

Kaip pasiruošti procedūrai? Ypatingų reikalavimų nėra - tiesiog turi būti normali sveikata, neapsvaigus nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų; geriau prieš procedūrą nesideginti saulėje - kuo oda bus baltesnė, tuo efektyvesnis rezultatas. Procedūra neatliekama nėščioms ir maitinančioms krūtimi moterims.

 

Kokia naikinimo procedūros kaina? Tai sprendžiame iš tatuiruotės dydžio ir darbų sudėtingumo - vertiname pagal nuotrauką arba atvykus. Norėdami sužinoti kainą nuotrauką prašome siųsti e-paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Facebook žinute Egidijus Pluščiauskis  

 

 

Kontaktinis telefonas+370 645 26 347
Atsiųskite mums žinutęinfo@kosmeto.lt
Mus rasiteBirutės g. 28, Kelmė